brikety rekord úvod
brikety rekord
brikety rekord logo
11.10.2023
SLUNEČNICOVÉ BRIKETY – LEVNĚJŠÍ ALTERNATIVA DŘEVĚNÝCH BRIKET

Nabídku paliv značky EP Resources doplňujeme o další novinky v oblasti alternativních paliv – SLUNEČNICOVÉ BRIKETY. Ty jsou vyrobeny ze slupek slunečnicových semen, které zůstávají jako odpad po lisování slunečnicového oleje. Tvoří je tedy výhradně rostlinný materiál pocházející ze zemědělství, neobsahují žádná pojiva ani příměsi. Slunečnicové brikety jsou navíc levnější než je dřevo nebo dřevěné brikety a vydrží také déle hořet. Představují prostě moderní, ekologickou i ekonomickou alternativu k dřevěným briketám a jistotu v dobách, kdy nedostatek dřevní piliny přímo ovlivňuje dostupnost a cenu tradičních dřevěných paliv. Díky své vysoké výhřevnosti, nízké prašnosti a dlouhé době hoření a žhnutí jsou ideálním přírodním palivem.


Svým charakterem splňují definici obnovitelného zdroje energie a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jedná se proto o vhodnou alternativu paliva také pro ty zákazníky, kteří ocení udržitelný přístup a není jim lhostejný původ výrobku.


Jsou vhodné pro topení ve všech typech kamen, kotlů a krbů. 


Slunečnicové brikety hledejte v sortimentu Vašeho oblíbeného prodejce paliv. Brikety nabízíme v praktickém příručním pětikilovém balení.

ZPĚT
Kompletní nabídka +420 232 007 070
retail@epresources.cz Českobratrská 3321/46
702 00 Ostrava